İş Hayatında Fark Yaratın

İstanbul’da kiralayacağınız bir motor yat ile iş misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız mümkün.

Kurumsal bir firmaysanız ve  seçkin misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız şirket yemeği için yemekli motor yatlardan birini kiralayabilir, bu sayede 4 saatlik boğaz turunun keyfini çıkarabilirsiniz.

4 saat süren boğaz turunun yanında alkol,canlı müzik, fasıl ve oryantal gibi etkinliklerden yararlanabilir, boğaz kenarındaki herhangi bir restorandan farksız bir şirket yemeği gerçekleştirerek ek olarak İstanbul boğazında bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Kabataş’tan başlayan tur, kıyı şeridini takip ederek Beşiktaş,Bebek üzerinden İstinye,Yeniköy’e, oradan da Anadolu Yakası, Kanlıca’ya geçerek her iki yakanın da en güzel semtlerini görme fırsatı sunmaktadır.

Canlı müzik, alkol, yemek ve oryantal gibi eğlencelerin yanı sıra kurumsal misafirleriniz ile birlikte Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı gibi bir çok tarihi eseri de görme imkanı bulabilirsiniz.Eğlencenin, işin ve tarihi gezinin birleştiği bu tur, kurumsal misafirlerinizi ağırlamak ve onlara sıra dışı bir deneyim yaşatmak için birebir.

Siz de kurumsal misafirlerinizle toplantı yapmak, onları şehirde en iyi şekilde ağırlamak  ve şirketinizi tanıtmak istiyorsanız; bunun yanında otellerden, restoranlardan sıkıldıysanız yeni ve eğlenceli bir deneyim arıyorsanız yemekli boğaz turunu seçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir